HAKKIMIZDA

Merkez ofisi İstanbul, Silivri Selimpaşa’da bulunan Home Yapı Mühendislik olarak, insana ve çevreye duyduğumuz sevgi, işimize duyduğumuz saygı ile 2010 yılından beri mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri sunuyoruz.

Mimari olarak estetik, işlevsel ve kalıcı; statik olarak güvenli, dayanıklı ve yönetmeliklere uygun projelerimiz ile tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunuyoruz. Genç ve dinamik ekibimiz, yeniliklere açık bakış açımız ile gerek mimari gerekse yatırım değeri taşıyan üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanları projelendirerek, bugünü gelecekle buluşturuyoruz.

Müşterilerimize proje tasarım aşamasından itibaren en optimum çözümleri sunuyoruz ve şeffaflığı ilke ediniyoruz. Proje arazisi temini, doğru ve yerinde malzeme seçimi, fiyat analizi, bütçe yönlendirmesi, imalat projeleri, uygulama, kalite kontrol ve zamanında teslimat gibi süreçlerde, hataları minimize ederek sürprizlere meydan bırakmayan bir yaklaşımla ilerliyoruz.

Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri dayanak noktalarımızı oluştururken, onlara kendilerini ait hissedebilecekleri estetik ve güvenli yaşam alanları inşa ediyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212-731-36-00
0555-889-36-00
0212-731-74-82 (fax)
info@homeyapi.com.tr
Selimpaşa Mah. Hayalet Sok.(D100 Yan Yol) No:31/C Silivri/İSTANBUL
Teşekkür ederiz!. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir ...
Hata, Mesajınız gönderilememiştir.
© Home Yapı 2022. Tüm Hakları Saklıdır.