YÖNETİM KURULUNUN MESAJI

2010 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinen, verdiği sözün her daim arkasında durarak müşteri memnuniyetinin odağında çalışmalar yürüten Home Yapı Mühendislik, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile emin adımlarla yürümektedir.

Sürdürülebilir büyüme anlayışımız kapsamında yaptıklarımızla ülkemize katma değer sağlamaya, doğamıza ve geleceğimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bugünden sonra da çıtayı daha yukarı çıkararak temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle kendimizi sürekli olarak yenileyerek, geliştirerek ilerleyeceğiz.

Tüm çalışmalarımızın arkasında olan yetenekli, tecrübeli ve dinamik ekibimiz en önemli hazinemizdir. Bilgi ve tecrübeye, gençlerimizin yenilikleri yakından takip etmeleri ve yaratıcı dinamizmleri eşlik ettiğinde her şeyi başarabileceğimize inancımız tamdır.

Bugüne kadar yaptığımız işlerle, güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve iş ortağımız diye adlandırdığımız müşterilerimize kanıtladık.

Şirketimizin vizyoner hedeflerini gerçekleştirmek için sahip olduğumuz gücü, başta ülkemiz olmak üzere çalışanlarımıza, müşterilerimize, hissedarlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak için kullanacağız. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki yıllarda da başarılarımızın verimliliğini şeffaflık, hesap verilebilirlik ve sorumluluk temelli kurumsal yönetim yaklaşımına uygun olarak paylaşmayı sürdüreceğiz.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarız.

Home Yapı Mühendislik

Yönetim Kurulu

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212-731-36-00
0555-889-36-00
0212-731-74-82 (fax)
info@homeyapi.com.tr
Selimpaşa Mah. Hayalet Sok.(D100 Yan Yol) No:31/C Silivri/İSTANBUL
Teşekkür ederiz!. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir ...
Hata, Mesajınız gönderilememiştir.
© Home Yapı 2022. Tüm Hakları Saklıdır.